אנו מאמינים שעבודה משותפת המשלבת רקע, ניסיון וכישורים שונים, יוצרת מסגרת נכונה יותר עבור התלמיד. כצוות, אנו בונים יחדיו את כל התכנים המועברים בשיעורים. כל אחד מביא מנסיונו האישי ומגישת ההוראה שלו והשילוב ביניהם הוא שיוצר את Buddies.

_MG_6431_web150.jpg

היי, אני טופז! אני במקור מפתח תקווה, אך כיום מתגוררת בתל אביב עם בעלי, רביד, ובני, עילם.

אני מלמדת אנגלית במסגרות שונות כבר 12 שנים. במהלך שירותי הצבאי, לימדתי אנגלית בקורס תג״ת (תעודת גמר תיכון) וסייעתי בהכשרת מדריכות. במהלך השירות, החלטתי שאני מעוניינת להמשיך בעולם החינוך ובמיוחד בהוראת האנגלית.

לאחר שחרורי השלמתי תואר ראשון בחינוך והוראת אנגלית בתכנית המצטיינים בחוג לאנגלית של סמינר הקיבוצים. במקביל, לימדתי אנגלית במסגרות פרטיות.

כיום, אני מורה לאנגלית בבית הספר היסודי "בבלי ירושלמי" בתל אביב, במקביל ללימוד שיעורי אונליין בבאדיז. מטרתי העיקרית היא ליצור שיעורים חווייתיים שיגרמו לילדים לאהוב את השפה האנגלית ולהצליח לבטא את עצמם בעזרתה.

טופז רון

היי, אני בלייק! אני במקור מסינסינטי, אוהיו.

במשך תשע השנים האחרונות אני מלמד אנגלית כשפה שנייה. חייתי מספר שנים בדרום קוריאה, שם לימדתי במסגרות חינוך משלימות ופיקחתי על פיתוח תכני הלימוד. במהלך ארבע השנים האחרונות אני מלמד שיעורי אנגלית אונליין לתלמידים בגילאי 4-12. במסגרת תפקידי, אני גם חלק מצוות גיוס והכשרת מורים חדשים. כיום, אני חי בטוקיו, יפן, ומלמד אנגלית כשפה שנייה במערכת החינוך הציבורית.

אני בעל תואר ראשון במנהל עסקים וניהול ארגוני מאוניברסיטת סינסינטי.

אני נשוי לרוני. במהלך התקופה שחיינו בארץ ודרך לימודי עברית, פיתחתי עניין ורצון לבנות תכנית שתאפשר לילדים דוברי עברית ללמוד אנגלית באופן אותנטי, חווייתי וחיובי.

בלייק סטיינקר